Współpraca

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie oraz kampanie w Google AdWords. Doświadczenie w świadczeniu tych usług zdobywaliśmy od lat. Dlatego postanowiliśmy dać wszystkim którzy specjalizują się w innych branżach możliwość zarabiania na pozycjonowaniu i prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych.

Nasza propozycja skierowana jest głównie do webmasterów, grafików, agencji reklamowych. Czyli osób/firm zajmujących się działalnością w internecie, a które nie zajmują się pozycjonowaniem stron swoich klientów.

Działamy w miesięcznym systemie prowizyjnym – otrzymujesz co miesiąc 10-20 % kwoty jaką płaci nam polecony przez Ciebie klient. Możesz skierować klienta bezpośrednio do nas, lub świadczyć usługi pozycjonowania pod własną marką.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby naszym partnerem została osoba nie zajmująca się działalnością gospodarczą – możesz polecić nasze usługi swojemu znajomemu lub jeśli jesteś już naszym klientem stała prowizja może obniżyć znacznie kwotę jaką płacisz u nas za świadczone usługi.

Chcesz dodatkowo zarabiać co miesiąc 50, 500, 5000 zł ? Możesz to zrobić polecając nasze usługi. Zapraszamy do współpracy !

Great success
Obecnie współpracujemy m.in. z:

Dodaj komentarz